reklama jihozapad.info reklama jihozapad.info reklama jihozapad.info

penzion U Potoka
Dovolujeme si Vás pozvat do prostředí malebného podhůří Šumavy do rodinného penzionu „U potoka“. Penzion leží na břehu Nezdického potoka v obci Nezdice na Šumavě pod zlatonosným vrchem Ždánov v Klostermannem opěvovaném kašperskohorském Podlesí. Zavítejte do kraje, kde můžete po celý rok strávit příjemné chvíle odpočinku, na jaře, v létě i na podzim objevovat krásy šumavské přírody a v zimě si užít zimních radovánek.

Penzion "Tvrz Hrnčíř"
Penzion "Tvrz Hrnčíř" se nachází v obci Jiřičná ve vzdálenosti 8 km od města Sušice v jedné z nejkrásnějších částí Šumavy. Objekt vznikl adaptací objektu původní tvrze ze 16.století, která byla v 17. století přestavěna na zámeček, k němuž byla v letech 1719 -1722 dostavěna kaple. Penzion nabízí apartmán,dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, chladničku, telefon a TV. Hostům je k dispozici společenská místnost se dvěma satelitními TV, vlastní parkoviště, v ceně ubytování jsou i klientské trezory. V penzionu je k dispozici faxové a internetové spojení na recepci, možnost zapůjčení jízdních kol.

Penzion "Zámek" Jindřichovice
Zrekonstruovaný zámek z počátku 18.století se zámeckým vybavením v obci Jindřichovice 15 km od Klatov.

Jiřina Kuboňová - Pension Borováček Prázdninový dům Drahonice
Možnost rekreace v nově postaveném a kompletně zařízeném patrovém domě v malé jihočeské vesnici. K pronajmutí je celý dům pro 9, s přistýlkami 11 osob. V obci veřejné koupaliště, v okolí turistika, cykloturistika.

Penzion Na Zámostí - Malenice
Penzion Na Zámostí se nachází uprostřed vesničky Malenice v soukromém prostředí statku Romana Mráze. Jedná se o ubytování v domácky zařízeném dvou, tří a pětilůžkovém pokoji. Pokoje jsou vybaveny malou kuchyňkou, WC, sprchou a televizí.

KBS Penzion & restaurace Zahrádka
Zveme Vás do nově vybudovaného penzionu s restaurací na okraji obce Zahrádka. Komplex se nachází v překrásném přírodním prostředí pomezí Brd a Šumavy poblíž města Nepomuk v okrese Plzeň-jih. vzhledem k umístění se naši hosté těší z nerušeného a zdravého prostředí.

Penzion Františkov, Šumava
Ubytování v klidném prostředí nedaleko silnice Kvilda - Borová Lada, vhodné pro rodinnou dovolenou či školy v přírodě. Součástí penzionu je také restaurace.

Holiday Park Mlázovy
Venkovský zámeček s anglickým parkem v podhůří Šumavy přestavěný na penzion s atraktivním zázemím. Vhodné prostředí pro rodinnou dovolenou, svatby a oslavy i pro konference a semináře.

Penzion Jana Annín
Ubytování v rodinném penzionu na Šumavě. Součástí penzionu je restaurace s barem a letní terasou. Možnost pořádání oslav, svateb, firemních školení. Půjčovna lodí a raftů u Otavy.

Penziony-privaty.sk
Penzióny, priváty, hotely a iné ubytovacie zariadenia v Čechách a na Slovensku.

1 2 3 4

Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň
reklama jihozapad.info