reklama jihozapad.info reklama jihozapad.info reklama jihozapad.info

Pension Jockey Club Klatovy
Pension / restaurace Jockey Club se nachází cca 100m od náměstí, v klidném prostředí, s možností parkování.

Penzion a restaurace "Pod lesem" Annín
Rodinný penzion a restaurace "Pod lesem" v obci Annín u Sušice nabízí klid a pohodu i při aktivní dovolené. Pod okny nám teče Otava a za domem začíná Šumava.

Rychta na Račánku
Rychta na Račánku (penzion a restaurace), Kašperské hory.

Penzion Chlum
Penzion Chlum.

Penzion Pepíno
Penzion Pepíno Vám nabízí patnáct pokojů s celkem 51 lůžky na třech poschodích. ro zimní pobyt a lyžařské kurzy je v blízkosti penzionu cvičná louka - asi 500m od penzionu a lyžařský vlek pro náročnější lyžaře.V létě nabízíme možnost koupání ve vlastním bazénu v areálu penzionu, nebo Vás osvěží chladná voda v nedaleké vodní nádrži. Hostům nabízíme také možnost bezplatných projížděk na koni.

Penzion U Fanouše
Penzion "U Fanouše" se nachází na okraji menší vesničky Dolní Staňkov 4 km jihozápadně od Sušice. Obec leží na úpatí vrchu Svatobor (845 metrů nad mořem), přímo na hranici Chráněné krajinné oblasti Kochánov a od Národního parku Šumava je vzdálena pouhých 9 km.

Restaurace - Penzion U Vítovců
V centru města Sušice stojí a své služby nabízí již několik let Restaurace - Penzion "u Vítovců". Tradičně velmi chutná kuchyně je důvod, který láká stále více návštěvníků. Pro hosty je k dispozici vinárna v přízemí, bar, salonek, posezení na terase, rozměrná restaurace s tanečním parketem, která se velmi často využívá k pořádání různých společenských akcí, školení, setkání, hudebních produkcí.

Penzion Waikiki
Penzion a restaurant Waikiki se nachází přímo v Kašperských Horách nedaleko náměstí.Nabízíme kvalitní ubytování v nekuřáckém rodinném penzionu, který je právě po celkové rekonstrukci. Celkem penzion nabízí sedmnáct lůžek.

Tvrz a zámek Chroust Jindřichovice
Zrekonstruovaný zámek a tvrz z poloviny 14. století, se stylovým vybavením v pošumavské obci Jindřichovice u Velhartic. Nabízíme možnost ubytování ve čtyřech apartmánech, lovecký salónek, stylový sklípek s posezením,....

Lesní Pension Javor ***
Lesní Pension JAVOR*** se nachází v nádherném prostředí Šumavy, na okraji smrkového lesa a rozcestí značených turistických a cyklostezek v malebné bavorské obci Bayerisch Eisenstein, 2km od Železná Rudy (500m od hranice s ČR). Součástí pensionu je stylová restaurace s výbornou, českou, domácí kuchyní. Příznivci zdravého stravování určitě ocení také lehká zeleninová a nízkokalorická jídla.

1 2 3 4

Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň
reklama jihozapad.info