reklama jihozapad.info reklama jihozapad.info reklama jihozapad.info

j.m.s. - ubytování v soukromí
oskytujeme celoroční ubytování v rodinném domě. Pobyt může být týdenní (sobota - sobota) nebo víkendový. Dům se nachází v klidném prostředí na okraji města. Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie včetně rodin s dětmi. Ubytování je bez společného stravování. Hosté si mohou sami vařit v kompletně vybavených kuchyňkách nebo využít místních restaurací s docházkovou vzdáleností do 500 metrů.

Ubytování v soukromí, Dobrá Voda
V prostoru Národního parku Šumava a v nadmořské výšce 900 m n.m. Vám nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích. K dispozici také máme pětilůžkové apartmá s předsíní a vlastní velkou koupelnou.

Tvrz a zámek Chroust Jindřichovice
Zrekonstruovaný zámek a tvrz z poloviny 14. století, se stylovým vybavením v pošumavské obci Jindřichovice u Velhartic. Nabízíme možnost ubytování ve čtyřech apartmánech, lovecký salónek, stylový sklípek s posezením,....

Hotel Atawa
Hotel Atawa se nachází na malebném náměstí městečka Rabí, přímo pod zříceninou středověkého hradu, uprostřed krásné šumavské přírody, přibližně 7 km od města Sušice, cca 110 km od Prahy. Za zmínku stojí vynikající dopravní dostupnost Německa. Hotel Atawa Vám nabízí ubytování ve 2 - 3 lůžkových pokojích ve standardu ***, celková kapacita ubytování je 73 osob.

Chalupa U rybníka, Pích na Šumavě
Nově zrekonstruovaná, dobře vybavená chalupa 24 km od Železné Rudy, u lesa a rybníka, na okraji Šumavského NP.

Hotel Gabreta, Sušice
Hotel Gabreta je útulný hotel v centru města Sušice, které bývá právem nazýváno "Bránou Šumavy". Hotel nabízí dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením, telefonem a TV se satelitním příjmemK provozu hotelu dále patří restaurace, kavárna a směnárna přímo v recepci. Vlastní parkoviště. Možnost půjčování kol. Ideální výchozí místo pro výlety a cykloturistiku.

Pension V Lukách
Pension se nachází v nádherném prostředí Šumavy, v blízkosti lesa a zlatonosné řeky Otavy, nedaleko města Sušice. Rozsáhlá síť značených cyklostezek a turistických tras Vás zavede do nejkrásnějších zákoutí Šumavy. V okolí naleznete nepřeberné množství historických, přírodních a kulturních památek, ledovcová jezera, čarokrásné údolí řeky Vydry, slatě, hluboké lesy a bývalá rýžoviště zlata potěší milovníky přírody. Mezi vyhledávané turistické cíle patří Hrad Kašperk, největší zřícenina hradu v Čechách – Rábí a zámek Velhartice.


Lesní Pension Javor ***
Lesní Pension JAVOR*** se nachází v nádherném prostředí Šumavy, na okraji smrkového lesa a rozcestí značených turistických a cyklostezek v malebné bavorské obci Bayerisch Eisenstein, 2km od Železná Rudy (500m od hranice s ČR). Součástí pensionu je stylová restaurace s výbornou, českou, domácí kuchyní. Příznivci zdravého stravování určitě ocení také lehká zeleninová a nízkokalorická jídla.

penzion U Potoka
Dovolujeme si Vás pozvat do prostředí malebného podhůří Šumavy do rodinného penzionu „U potoka“. Penzion leží na břehu Nezdického potoka v obci Nezdice na Šumavě pod zlatonosným vrchem Ždánov v Klostermannem opěvovaném kašperskohorském Podlesí. Zavítejte do kraje, kde můžete po celý rok strávit příjemné chvíle odpočinku, na jaře, v létě i na podzim objevovat krásy šumavské přírody a v zimě si užít zimních radovánek.

Penzion "Tvrz Hrnčíř"
Penzion "Tvrz Hrnčíř" se nachází v obci Jiřičná ve vzdálenosti 8 km od města Sušice v jedné z nejkrásnějších částí Šumavy. Objekt vznikl adaptací objektu původní tvrze ze 16.století, která byla v 17. století přestavěna na zámeček, k němuž byla v letech 1719 -1722 dostavěna kaple. Penzion nabízí apartmán,dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, chladničku, telefon a TV. Hostům je k dispozici společenská místnost se dvěma satelitními TV, vlastní parkoviště, v ceně ubytování jsou i klientské trezory. V penzionu je k dispozici faxové a internetové spojení na recepci, možnost zapůjčení jízdních kol.

1 2 3 4 5 6

Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň
reklama jihozapad.info