reklama jihozapad.info reklama jihozapad.info reklama jihozapad.info

Hotel Gabreta, Sušice
Hotel Gabreta je útulný hotel v centru města Sušice, které bývá právem nazýváno "Bránou Šumavy". Hotel nabízí dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením, telefonem a TV se satelitním příjmemK provozu hotelu dále patří restaurace, kavárna a směnárna přímo v recepci. Vlastní parkoviště. Možnost půjčování kol. Ideální výchozí místo pro výlety a cykloturistiku.

Pension V Lukách
Pension se nachází v nádherném prostředí Šumavy, v blízkosti lesa a zlatonosné řeky Otavy, nedaleko města Sušice. Rozsáhlá síť značených cyklostezek a turistických tras Vás zavede do nejkrásnějších zákoutí Šumavy. V okolí naleznete nepřeberné množství historických, přírodních a kulturních památek, ledovcová jezera, čarokrásné údolí řeky Vydry, slatě, hluboké lesy a bývalá rýžoviště zlata potěší milovníky přírody. Mezi vyhledávané turistické cíle patří Hrad Kašperk, největší zřícenina hradu v Čechách – Rábí a zámek Velhartice.


Lesní Pension Javor ***
Lesní Pension JAVOR*** se nachází v nádherném prostředí Šumavy, na okraji smrkového lesa a rozcestí značených turistických a cyklostezek v malebné bavorské obci Bayerisch Eisenstein, 2km od Železná Rudy (500m od hranice s ČR). Součástí pensionu je stylová restaurace s výbornou, českou, domácí kuchyní. Příznivci zdravého stravování určitě ocení také lehká zeleninová a nízkokalorická jídla.

penzion U Potoka
Dovolujeme si Vás pozvat do prostředí malebného podhůří Šumavy do rodinného penzionu „U potoka“. Penzion leží na břehu Nezdického potoka v obci Nezdice na Šumavě pod zlatonosným vrchem Ždánov v Klostermannem opěvovaném kašperskohorském Podlesí. Zavítejte do kraje, kde můžete po celý rok strávit příjemné chvíle odpočinku, na jaře, v létě i na podzim objevovat krásy šumavské přírody a v zimě si užít zimních radovánek.

Penzion "Tvrz Hrnčíř"
Penzion "Tvrz Hrnčíř" se nachází v obci Jiřičná ve vzdálenosti 8 km od města Sušice v jedné z nejkrásnějších částí Šumavy. Objekt vznikl adaptací objektu původní tvrze ze 16.století, která byla v 17. století přestavěna na zámeček, k němuž byla v letech 1719 -1722 dostavěna kaple. Penzion nabízí apartmán,dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, chladničku, telefon a TV. Hostům je k dispozici společenská místnost se dvěma satelitními TV, vlastní parkoviště, v ceně ubytování jsou i klientské trezory. V penzionu je k dispozici faxové a internetové spojení na recepci, možnost zapůjčení jízdních kol.

Penzion "Zámek" Jindřichovice
Zrekonstruovaný zámek z počátku 18.století se zámeckým vybavením v obci Jindřichovice 15 km od Klatov.

Kemp Nový Rybník
Kemp Nový Rybník: V sousedství areálu autokempu je přírodní rybník nabízející koupání včetně upravené písečné pláže, sportovišť a dětského hřiště.Restaurace umístěná přímo v areálu nabízí celodenní stravování včetně prodeje základních potravin.Hosté trávící dovolenou sportem mohou hrát na sportovištích kempu minigolf, fotbal, tenis, volejbal nebo podnikat výlety na kolech do okolí Nepomuka po značených cykloturistických trasách.

KBS Penzion & restaurace Zahrádka
Zveme Vás do nově vybudovaného penzionu s restaurací na okraji obce Zahrádka. Komplex se nachází v překrásném přírodním prostředí pomezí Brd a Šumavy poblíž města Nepomuk v okrese Plzeň-jih. vzhledem k umístění se naši hosté těší z nerušeného a zdravého prostředí.

Penziony-privaty.sk
Penzióny, priváty, hotely a iné ubytovacie zariadenia v Čechách a na Slovensku.

Sport pension Santa Fé
Pension nabízející: soustředění sportovců, sportovní kurzy, školy v přírodě, ubytování pro turisty, ubytování organizací. Fitcentrum, posilovna, sauna, masážní vany.

1 2 3 4 5 6

Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, Plzeň-Jih, Plzeň-jih, Plzeň