jihozápad

Aktuálně

JIHOZAPAD.INFO - nový regionálně zaměřený vyhledávač

(Pátek, 5. 8. 2005)

Dnes, 05. srpna 2005, byl oficiálně spuštěn nový regionálně zaměřený vyhledávač JIHOZAPAD.INFO. Jak již jeho název napovídá, je zaměřen na oblast jihozápadních Čech, konkrétně na bývalé okresy Klatovy, Domažlice, Strakonice a Plzeň-Jih.

Regionální zaměření ale není jedinou specialitou tohoto serveru. Další, poněkud netradiční věcí, kterou u tohoto serveru najdeme, je spojení prvků klasického webového vyhledávače s prvky inzertního serveru. Návštěvníci tak kromě vyhledávání odkazů mohou zcela zdarma využít i inzertní prostor a to jak pro prodej/nákup různých věcí tak například i pro hledání/nabídku práce.

Ve spolupráci vybranými s renomovanými realitními kancelářemi regionu jsme na serveru JIHOZAPAD připravili zvláštní sekci, kde návštěvníci najdou nejčerstvější nabídku z oblasti prodeje/pronájmu nemovitostí.

Domníváme se, že spojením všech těchto prvků vytváří server JIHOZAPAD.INFO jedinečný prostor pro „setkávání“ a komunikaci lidí daného regionu. Obsah serveru nebude do značné míry dán direktivně vlastníkem serveru, ale na jeho vytváření se budou moci podílet všichni kdo server navštíví (resp. se zdarma zaregistrují).

Při vývoji serveru byla samozřejmě zohledněna i geografická poloha regionu, na který je JIHOZAPAD.INFO zaměřen, zejména jeho těsné sousedství s Německou Spolkovou Republikou. To znamená, že server je plně lokalizován do němčiny. Jeho návštěvníci budou mít možnost všechny zadané odkazy a inzeráty zadat kromě češtiny také v němčině. Firmy tak získají například možnost cíleně oslovit naše německé sousedy, upozornit na německou část svých webových prezentací atd.

Doufáme, že se Vám JIHOZÁPAD bude líbit a že se v budoucnu stane jedním z vašich oblíbených míst na internetu.

Za tým serveru JIHOZÁPAD.INFO
ing. Josef Muknšnábl